starcom68 (starcom68) wrote in lost_fortresses,
starcom68
starcom68
lost_fortresses

Тараканівський форт

Оригинал взят у artur_makeev в Тараканівський форт
Все більше захоплюємося Рівненщиною. Півроку  тому нас приємно вразило містечко Клевань. А зараз і досі перебуваємо «під враженнями» від недавньої подорожі до Тараканівського форту.

Знайти загадкову пам’ятку не складно – кожен місцевий житель радо підкаже дорогу. Але під’їхати до фортеці на авто не так просто. Дорога до форту доволі специфічна. Особливо обережним водіям  порадив би лишати свого залізного коня пастись біля траси і пару кілометрів до укріплень долати на своїх двох.Власне, звідси розпочалося наше знайомство з фортецеюДо центральної частини форту нас веде довгий темний тунельВін виводить нас до головної казарми.
Мабуть, найбільш популярний ракурс серед тих світлин  Тараканівського форту, що я бачив.
Тепер і в моїй колекції туристичних фото-штампів.Вирішили обійти центральну будівлю по колуНа шляху траплялись споруди, які гідно витримали випробування часомАле в цілому Тараканівський форт можна назвати мальовничими руїнами

Після того, як обійшли головну казарму по колу, оглянули її зсередини

Там теж є на що подивитисьСудячи з усього, у форті періодично проводяться різні квести

Якщо чесно, то форту дуже не вистачає гіда. Можливо, хтось з місцевих і проводить цікаві пізнавальні екскурсії, але ми, нажаль, нікого не зустріли.

А ще мандрівникам не завадить мати з собою ліхтарик.  Якщо головна казарма добре освітлюється сонцем, то все інше окутано містичною темрявою.

Ми підсвічували собі шлях телефонами, але ж ви розумієте, наскільки це зручноЩе раз пройшлись по колу

Зробили кілька світлин на пам'ятьТараканівський форт перебуває у майже абсолютній гармонії з природоюНажаль, фортеця не врятувала від грози. Варто було лише на пару кілометрів відійти від форту, як велика сіра хмара наздогнала нас і накрила холодним дощем і гострим градом.

Втім, враження від подорожі це не зіпсувало. Мокрі, але задоволені, ми  пішли на трасу стопити машини.  І цього разу удача була на нашому боці.

Tags: Украина, Форты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments